První klubové setkání doprovázené speciálními hosty

Přijďte na úvodní oficiální setkání klubu Cashflow VŠE. Pozvěte i kamarády a rodinu, naše setkání jsou určena pro širokou veřejnost, nemusíte být nutně studentem.

Jsme studentský klub, jejímž cílem je rozšířit možnosti osobního růstu a finančního vzdělání a dát vám možnost se v těchto oblastech nejen vzdělávat, ale také naučené dovednosti aplikovat v praxi.

Představíme vám program pro tento semestr, nový projekt klubu a naši knihovnu osobního rozvoje. Těšit se můžete také na výstupy těchto speciálních hostů:

Petr Novák je profesionálem v oblasti obchodování s nemovitostmi a mentorem realitních makléřů. Těšit se můžete na osobní zkušenosti a praktické rady týkající se investování do nemovitostí.

Petr Fridrich nám představí jógu smíchu, velmi zajímavou tématiku vedoucí k lepšímu zdraví, duševní pohodě a vyrovnanosti. Následovat bude i ochutnávka, díky které si budete moci jógu smíchu vyzkoušet.

Oba hosté již v Cashflow klubu vystoupili a jejich přednášky měly velký úspěch.

Těšíme se na vás v pondělí 30.9. od 18 hodin v místnosti RB 336 na Vysoké škole ekonomické v Praze. Celá událost je zdarma a je pro každého.

Comments